Produkt od

Vyberte si z našich řešení

Nejčastější tvar výstavního stánku pro výstavní plochy otevřené ze dvou stran. Stánek můžeme obohatit o úložný prostor, může být nasvícený či podsvícený. Vizuál dodáváme na mnoha materiálech jako jsou textil, magnetické PVC panely, lehčené pvc desky a jiné. Určitě využijete i jiné produkty z naší nabídky, například stolky či pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.
Pro výstavní plochy otevřené z jedné strany dodáváme konstrukce ve tvaru U. Konstrukci umíme rozšířit o zázemí, přidat různé systémy zavěšení produktů, obrazovek. Stěny sousedící s jiným vystavovatelem jsou předpřipraveny tak, aby byly vizuálně akceptovatelné. Dodáváme vizuály na různých materiálech, včetně textilu, magnetických PVC panelů, lehkých PVC desek a dalších. Zajisté oceníte i jiné produkty z naší nabídky, například stolky nebo pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.
Ideální pro potřeby výstavního místa otevřeného ze tří stran. Přístupný prostor vytvoří vhodné prostředí pro prezentaci vašeho produktu či služby a žádanou interakci se zákazníkem. Stěna může nést displej, umí být podsvícená nebo nasvícená. Grafiky dodáváme na různých materiálech, včetně textilu, magnetických PVC panelů, lehkých PVC desek a dalších. Rozhodně využijete také další produkty z naší nabídky, například stolky či pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.
Část stánku s přiznanou konstrukcí v elegantním černém provedení? Barevné profily T3Deco dokážou vyšperkovat design stánku na jiný level. Bílá, černá nebo jiná barva konstrukce z RAL vzorníku, v kombinaci například se dřevem, umožňuje vytvářet působivé kreace. Grafiky tiskneme na různé materiály, typu textil, magnetické PVC panely, lehké PVC desky a jiné. Zajisté oceníte i další produkty z naší nabídky, například stolky či pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.
Dokážeme pro vás splnit i náročnější atypická zadání. Do T3works a T3deco konstrukce umíme zakomponovat různé specifické požadavky a umíme pracovat s různými tvary a materiály. Vizuál dodáváme na mnoha materiálech jako jsou textil, magnetické PVC panely, lehčené pvc desky a jiné. Využijte naší široké nabídky prezentačních produktů, které jsou vhodné nejen pro výstavy a maloobchod, ale také pro různé další akce.
Začněte konverzaci s klientem u recepčního pultu od T3works. Navrhneme pro vás stolek, vitrínu či pult na míru, přesně podle potřeb. Pult podsvítíme, vytvoříme v něm úložný prostor a přidáme možnost uzamčení. Dodáváme vizuály na různých materiálech, včetně textilu, magnetických PVC panelů, lehkých PVC desek a dalších. Zajisté oceníte i jiné produkty z naší nabídky, například stolky nebo pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.