Produkt od

Stánek tvaru U

Pro výstavní plochy otevřené z jedné strany dodáváme konstrukce ve tvaru U. Konstrukci umíme rozšířit o zázemí, přidat různé systémy zavěšení produktů, obrazovek. Stěny sousedící s jiným vystavovatelem jsou předpřipraveny tak, aby byly vizuálně akceptovatelné. Dodáváme vizuály na různých materiálech, včetně textilu, magnetických PVC panelů, lehkých PVC desek a dalších. Zajisté oceníte i jiné produkty z naší nabídky, například stolky nebo pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.

do 300 cm

Výška

Doporučená plocha od 15 do 35 m2

Rozloha

textil, komatex panely nebo kombinace více materiálů

Materiál vizuálu

Kombinace tvarů a velikostí jsou prakticky neomezené, pošlete nám svou představu a my vám navrhneme stojan na míru.

Rozšíření a vybavení stánků

Jaké jsou výhody
systému T3?

Jak probíhá
výroba stánku

Obecné kroky, které spolu absolvujeme při výrobě T3works stánku. Vaše představy přetavíme do funkčního a estetického řešení.

Prvotní zadání a konzultace

Na základě formulářové poptávky, telefonátu nebo e-mailu prodiskutujeme Vaše požadavky na výstavní stánek. Tento formulář Vás provede základními dotazy, bez kterých se neobejdeme.

Zpracování 3D návrhu a cenové nabídky

Během několika pracovních dnů připravíme model konstrukce, vizualizaci ve vaší firemní identitě a detailní cenovou kalkulaci.

Výroba konstrukce a tisk grafiky

Po schválení nabídky a úhradě zálohové faktury, začínáme s výrobou modulární konstrukce a tiskem grafiky na zvolený materiál. Pro přípravu grafiky Vám budou doručeny šablony. V případě zájmu vytvoříme grafiku my.

Předání stánku a zaškolení podle návodu

Při přebírání hotového výstavního stánku proběhne zaškolení podle přehledného návodu, jehož kopii obdržíte v tištěné i digitální podobě.

Vyžádejte si nezávaznou
cenovou nabídku