Produkt od

Stánek typu Wall

Ideální pro potřeby výstavního místa otevřeného ze tří stran. Přístupný prostor vytvoří vhodné prostředí pro prezentaci vašeho produktu či služby a žádanou interakci se zákazníkem. Stěna může nést displej, umí být podsvícená nebo nasvícená. Grafiky dodáváme na různých materiálech, včetně textilu, magnetických PVC panelů, lehkých PVC desek a dalších. Rozhodně využijete také další produkty z naší nabídky, například stolky či pulty. Naše stánky připravujeme v souladu s požadavky evropských i světových výstavišť.

do 300 cm

Výška

doporučená plocha od 5 do 25 m2

Rozloha

textil, magnetické panely, komatex panely nebo kombinace více materiálů

Materiál vizuálu

Kombinace tvarů a velikostí jsou prakticky neomezené, pošlete nám svou představu a my vám navrhneme stojan na míru.

Rozšíření a vybavení stánků

Jaké jsou výhody
systému T3?

Jak probíhá
výroba stánku

Obecné kroky, které spolu absolvujeme při výrobě T3works stánku. Vaše představy přetavíme do funkčního a estetického řešení.

Prvotní zadání a konzultace

Na základě formulářové poptávky, telefonátu nebo e-mailu prodiskutujeme Vaše požadavky na výstavní stánek. Tento formulář Vás provede základními dotazy, bez kterých se neobejdeme.

Zpracování 3D návrhu a cenové nabídky

Během několika pracovních dnů připravíme model konstrukce, vizualizaci ve vaší firemní identitě a detailní cenovou kalkulaci.

Výroba konstrukce a tisk grafiky

Po schválení nabídky a úhradě zálohové faktury, začínáme s výrobou modulární konstrukce a tiskem grafiky na zvolený materiál. Pro přípravu grafiky Vám budou doručeny šablony. V případě zájmu vytvoříme grafiku my.

Předání stánku a zaškolení podle návodu

Při přebírání hotového výstavního stánku proběhne zaškolení podle přehledného návodu, jehož kopii obdržíte v tištěné i digitální podobě.

Vyžádejte si nezávaznou
cenovou nabídku