Produkt od

Atypické stánky

Dokážeme pro vás splnit i náročnější atypická zadání. Do T3works a T3deco konstrukce umíme zakomponovat různé specifické požadavky a umíme pracovat s různými tvary a materiály. Vizuál dodáváme na mnoha materiálech jako jsou textil, magnetické PVC panely, lehčené pvc desky a jiné. Využijte naší široké nabídky prezentačních produktů, které jsou vhodné nejen pro výstavy a maloobchod, ale také pro různé další akce.

do 400 cm

Výška

doporučená plocha - dle potřeby

Rozloha

textil, magnetické panely, komatex panely nebo kombinace více materiálů

Materiál vizuálu

Kombinace tvarů a velikostí jsou prakticky neomezené, pošlete nám svou představu a my vám navrhneme stojan na míru.

Rozšíření a vybavení stánků

Jaké jsou výhody
systému T3?

Jak probíhá
výroba stánku

Obecné kroky, které spolu absolvujeme při výrobě T3works stánku. Vaše představy přetavíme do funkčního a estetického řešení.

Prvotní zadání a konzultace

Na základě formulářové poptávky, telefonátu nebo e-mailu prodiskutujeme Vaše požadavky na výstavní stánek. Tento formulář Vás provede základními dotazy, bez kterých se neobejdeme.

Zpracování 3D návrhu a cenové nabídky

Během několika pracovních dnů připravíme model konstrukce, vizualizaci ve vaší firemní identitě a detailní cenovou kalkulaci.

Výroba konstrukce a tisk grafiky

Po schválení nabídky a úhradě zálohové faktury, začínáme s výrobou modulární konstrukce a tiskem grafiky na zvolený materiál. Pro přípravu grafiky Vám budou doručeny šablony. V případě zájmu vytvoříme grafiku my.

Předání stánku a zaškolení podle návodu

Při přebírání hotového výstavního stánku proběhne zaškolení podle přehledného návodu, jehož kopii obdržíte v tištěné i digitální podobě.

Vyžádejte si nezávaznou
cenovou nabídku